Сайн үйлсийн аян зохион байгууллаа.
t_bindee@yahoo.com

Сайн үйлсийн аян зохион байгууллаа.

Нийгмийн хариуцлагын хүрээнд ГХС-ийн ХХШС-ын багш нар, ГУУС-ийн Фрайбергийн ТИС-тай хамтарсан 3+2 хөтөлбөрийн анги, ХШУС-ийн ГИБ ангийн оюутнуудтай хамтран “Хүрээ амаржих газар”-т амаржсан 11 ээжид сэтгэлийн дэм болгож, сайн үйлсийн аян 2 дахь жилдээ амжилттай зохион байгууллаа.

Хамтран зохион байгуулсан хамт олон, оюутнууддаа чин сэтгэлийн талархал илэрхийлье.

As part of their commitment to social responsibility, the lecturers from the Foreign Language School, 3+2 program class from the School of Geology and Mining, and the students of the German Engineering Preparatory Class at the School of Applied Sciences have successfully coordinated a charity campaign for the second year to support 11 mothers who gave birth "Khuree Maternity Hospital“.

ГУУС